Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 7, 2018 in Biznes, Nie samymi finansami |

Extra Pensja – zasady

Extra Pensja – zasady

Totalizator Sportowy oferuje wiele gier losowych i zakładów, w których wygrać możemy naprawdę spore pieniądze. Najpopularniejszą grą jest Lotto – znane też jako Duży Lotek. Inne to na przykład Mini Lotto lub Kaskada. Coraz więcej zwolenników zyskuje europejska gra EuroJackpot. Swoich wiernych fanów na tez tak zwana Extra Pensja, w której wygrać możemy comiesięczny zastrzyk dodatkowych pieniędzy. O co chodzi w tej grze i ile możemy wygrać?

Extra Pensja – zasady

Na specjalnym blankiecie wybrać musimy 5 liczb z 35 oraz 1 liczbę z 4. Możemy tez zagrać na chybił-trafił – wtedy zdajemy się na ślepy los a liczby typuje za nas komputer. Decydujemy też, o jaką pensje gramy – maksymalnie 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Decyzję podejmujemy wybierając stawkę – im wyższa stawka tym wyższe wygrane, ale też cena zakładu. Pojedynczy kosztuje obecnie 5zł.

Extra Pensja wyniki

Losowania odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 24:40. Transmisję z losowania odbywającego się w Studiu Lotto oglądać można na żywo na stronie internetowej Lotto (www. lotto. pl) oraz na antenie telewizji TVP Info. Wyniki w poprzednich dni sprawdzić możemy na stronie oraz bezpośrednio w kolekturach Totalizatora.